IT Partners Telco Sp. z o.o. realizuje projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich „Innowacyjna w skali świata mikrokomórka LTE-Advanced pracująca z dużą mocą radiową w paśmie 3.4 - 3.8 GHz”

Ogłoszenia zamówień do projektu pod linkiem: bazakonkurencyjnosci.gov.pl

Nowoczesne systemy telekomunikacyjne

radiowe rozwiązania punkt-punkt, punkt-wielopunkt, satelitarne, optyczne oraz transmisji głosu

Więcej»

Transmisja drogą radiową danych i głosu

wsparcie transmisji IP, PDH, SDH, CES

Więcej»

Realizacja projektów "pod klucz"

doradztwo, projektowanie, wdrażanie, integracja, budowa i utrzymanie

Więcej»

Wiedza i doświadczenie

kompetencje zespołu techników i inżynierów gwarantują powodzenie projektu

Więcej»

Gotowość do wyzwań

od 2007 roku realizujemy innowacyjne
i pionierskie wdrożenia nowoczesnych technologii

Więcej»

XDM

ECI Telecom XDM

Linia produktowa XDM to to seria przyszłościowych platform wielousługowych zoptymalizowanych do budowy sieci metro oraz sieci regionalnych. Jest to innowacyjne rozwiązanie klasy operatorskiej łączące transmisję SDH / SONET, Ethernet / MPLS, ATM, CWDM, DWDM w jednej platformie zarządzalnej ze zintegrowanego systemu zarządzania siecią umożliwiającym dostęp z poziomu różnych warstw sieci.

XDM jest ważnym elementem budowy sieci transportowych umożliwiających pełne wykorzystanie istniejących sieci opartych o SDH, umożliwiając zwiększenie przepustowości z poprzez wykorzystanie transmisji WDM opartej o ROADM oraz łatwy proces migracji do sieci pakietowych. Dzięki integracji SDH / SONET, WDM / ROADM i Carrier Ethernet, rodzina XDM uznawana jest za wiodącą platformę sieci następnej generacji P-OTS (Packet Optical Transport Systems).

Systemy XDM zapewniają możliwość zwiększania przepustowości sieci wraz z rosnącymi potrzebami. Modularna budowa pozwala umieszczać w półce różnorodne moduły w zależności od zapotrzebowania.

Copyright © IT PARTNERS TELCO
ul. Tarnogórska 12 03-679 Warszawa
tel.: 22 823 91 51, 22 823 91 52, 22 823 91 53