IT Partners Telco Sp. z o.o. realizuje projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich „Innowacyjna w skali świata mikrokomórka LTE-Advanced pracująca z dużą mocą radiową w paśmie 3.4 - 3.8 GHz”

Ogłoszenia zamówień do projektu pod linkiem: bazakonkurencyjnosci.gov.pl

Nowoczesne systemy telekomunikacyjne

radiowe rozwiązania punkt-punkt, punkt-wielopunkt, satelitarne, optyczne oraz transmisji głosu

Więcej»

Transmisja drogą radiową danych i głosu

wsparcie transmisji IP, PDH, SDH, CES

Więcej»

Realizacja projektów "pod klucz"

doradztwo, projektowanie, wdrażanie, integracja, budowa i utrzymanie

Więcej»

Wiedza i doświadczenie

kompetencje zespołu techników i inżynierów gwarantują powodzenie projektu

Więcej»

Gotowość do wyzwań

od 2007 roku realizujemy innowacyjne
i pionierskie wdrożenia nowoczesnych technologii

Więcej»

Terminale TETRA

Wśród rozwiązań TETRA firmy Motorola Solutions bardzo ważną rolę odgrywają terminale użytkowników. Ze względu na wytyczne TETRA Association dotycze interoperacyjności elementów infrastruktury TETRA różnych producentów z obcymi terminalami, terminale Motorola Solutions można wykorzystywać z powodzeniem zarówno w sieciach DimetraIP jak i innych dostawców.

Terminale dzielą się na trzy podstawowe grupy (w zależności od zastosowania)

 

Terminale przenośne TETRA

  • MTP850 i MTP850S - najnowszy terminal przenośny z rodziny TETRA Motorola Solutions, który stworzony został z myślą o wysokiej jakości komunikacji mobilnej. Łączny w sobie funkcjonalność TETRA oraz zaawansowany czujnik "man down" (w przypadku MTP850S). Zamknięty w bardzo odpornej obudowie z ergonomicznie ułożonymi klawiszami i złączami funkcyjnymi. Posiada opcję zasilania klasy 3L o mocy 1,8W.
  • MTP850Ex ATEX - terminal przenośny z rodziny TETRA zgodny ze specyfikacją ATEX oraz IEC-Ex, które określają warunki użytkowania urządzenia w środowisku zawierającym wybuchowy gaz i pył. Zamknięty w mocnej i odpornej obudowie, zapewniającej niezawodność w najtrudniejszych warunkach pracy.

 

Terminale przewoźne TETRA

  •  MTM5400 - pierwsze radio z trzeciej generacji linii TETRA Motorola Solutions, przystosowane do obsługi TEDS oraz funkcjonalnością bramki i przekaźnika DMO, co pozwala na rozszerzenie zasięgu działania sieci TETRA. Zapewnia najwyższej jakości dźwięk i usługi transmisji danych. Moc nadawania 10W, połączona z wysoką czułością odbiornika, plasuje ten terminal w ścisłej czołówce rozwiązań mobilnych radioterminali TETRA.

 

Terminale danych TETRA

  • MTM5400 - terminal przewoźny TETRA z ograniczoną funkcjonalnością oraz pozbawiony panelu czołowego. Idealny do zastosowania w trudnych warunkach środowiskowych. Przystosowany do obsługi TEDS.
  • TOM100 - modem OEM o rozmiarze 47x47 mm, umożliwia zabudowanie w rozwiązaniach producentów trzecich. W niewielkiej formie oferuje pełną funkcjonalność TETRA wraz z mechanizmami szyfrowania i uwierzytelniania w sieci radiowej.

 

Specyfikacja techniczna TOM1000

Broszura informacyjna dotycząca terminali TETRA Motorola Solutions

Zobacz również informacje o infrastrukturze oraz stacjach bazowych DimetraIP.

Copyright © IT PARTNERS TELCO
ul. Tarnogórska 12 03-679 Warszawa
tel.: 22 823 91 51, 22 823 91 52, 22 823 91 53