IT Partners Telco Sp. z o.o. realizuje projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich „Innowacyjna w skali świata mikrokomórka LTE-Advanced pracująca z dużą mocą radiową w paśmie 3.4 - 3.8 GHz”

Ogłoszenia zamówień do projektu pod linkiem: bazakonkurencyjnosci.gov.pl

Nowoczesne systemy telekomunikacyjne

radiowe rozwiązania punkt-punkt, punkt-wielopunkt, satelitarne, optyczne oraz transmisji głosu

Więcej»

Transmisja drogą radiową danych i głosu

wsparcie transmisji IP, PDH, SDH, CES

Więcej»

Realizacja projektów "pod klucz"

doradztwo, projektowanie, wdrażanie, integracja, budowa i utrzymanie

Więcej»

Wiedza i doświadczenie

kompetencje zespołu techników i inżynierów gwarantują powodzenie projektu

Więcej»

Gotowość do wyzwań

od 2007 roku realizujemy innowacyjne
i pionierskie wdrożenia nowoczesnych technologii

Więcej»

Techwin

Firma Shenzhen Techwin Lightning Technologies Co., Ltd, założona w 2006 roku, z siedzibą w Shenzhen, w Chinach, jest przedsiębiorstwem zaawansowanej technologii, zajmującym się badaniami, produkcją i sprzedażą produktów ochrony odgromowej na skalę światową. Główne produkty firmy to między innymi: ochronniki przepięciowe (surge protectors) AC/DC, odgromniki sygnału (signal arrestors) i koaksjalne ochronniki anteny (antenna coaxial protectors).


Techwin produkuje różnorodne rozwiązania zabezpieczeń przeciwprzepięciowych OEM i ODM. Są one zaprojektowane by spełniać wymagania klientów oraz/lub współpracować z obecnym sprzętem klienckim. Eliminatory OEM firmy Techwin oferują rozwiązania najwyższej jakości. Roczna produkcja zestawów ochronników AC/DC wynosi około 50 tysięcy, a odgromników sygnału i koaksjalnych ochronników anteny po 100 tysięcy.


Dział badawczo-rozwojowy firmy Techwin jest prowadzony przez wiodących ekspertów w tej dziedzinie w kraju, posiadających bogate doświadczenie w produkcji i projektowaniu produktów ochrony odgromowej.


Jakość usług: w celu zaspokojenia zapotrzebowania klientów i zapewnienia najwyższej jakości usług, Techwin przestrzega zasadę „Jakość i klient na pierwszym miejscu”. Produkty Techwin są tworzone zgodnie z międzynarodowymi i krajowymi standardami i zgodnie z rygorystycznymi standardami jakości ISO9001.


Misja: satysfakcjonowanie klientów poprzez dostarczanie produktów najwyższej jakości, po najlepszej dostępnej cenie i jak najbardziej punktualnie.
Serwis posprzedażowy: Techwin zapewnia obsługę klienta i serwis techniczny w ramach kompleksowego programu gwarancyjnego. Dodatkowo, w ramach obsługi klienta i wsparcia technicznego, dedykowany zespół inżynierów jest dostępny by służyć pomocą przy unikalnych projektach i aplikacjach. Techwin gwarantuje, że wszystkie produkty są zaakceptowane przez władze i urzędy.


Wartość dodana: doświadczenie i wiedza specjalistów firmy Techwin świadczy o wartości i stanowi gwarancję najwyższej jakości usług.

www.tech-win.cn/en/

Copyright © IT PARTNERS TELCO
ul. Żupnicza 17 03-821 Warszawa
tel.: 22 823 91 51, 22 823 91 52, 22 823 91 53