IT Partners Telco Sp. z o.o. realizuje projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich „Innowacyjna w skali świata mikrokomórka LTE-Advanced pracująca z dużą mocą radiową w paśmie 3.4 - 3.8 GHz”

Ogłoszenia zamówień do projektu pod linkiem: bazakonkurencyjnosci.gov.pl

Nowoczesne systemy telekomunikacyjne

radiowe rozwiązania punkt-punkt, punkt-wielopunkt, satelitarne, optyczne oraz transmisji głosu

Więcej»

Transmisja drogą radiową danych i głosu

wsparcie transmisji IP, PDH, SDH, CES

Więcej»

Realizacja projektów "pod klucz"

doradztwo, projektowanie, wdrażanie, integracja, budowa i utrzymanie

Więcej»

Wiedza i doświadczenie

kompetencje zespołu techników i inżynierów gwarantują powodzenie projektu

Więcej»

Gotowość do wyzwań

od 2007 roku realizujemy innowacyjne
i pionierskie wdrożenia nowoczesnych technologii

Więcej»

Instalacja systemów telekomunikacyjnych

IT Partners Telco oferuje wykonywanie kompletnych instalacji systemów telekomunikacyjnych, w tym linków radiowych na sprzęcie własnym i powierzonym. Posiadamy grupę 20 doświadczonych instalatorów.

Nasi pracownicy posiadają zawsze aktualne badania lekarskie, szkolenia BHP do prac na wysokościach, szkolenia I i II stopnia alpinistyczne, szkolenia do prac w polu mikrofalowym, uprawnienia SEP a firma jest ubezpieczona w zakresie prowadzonej działalności.

Realizujemy prace na każdym rodzaju obiektu tj. budynkach mieszkalnych, obiektach użyteczności publicznej, obiektach inżynieryjnych, masztach telekomunikacyjnych oraz kominach. Prace instalacyjne wykonujemy zawsze zgodnie uwarunkowaniami projektów radiowych i zgodnie z wiedzą i sztuką budowlaną z zakresu budowy linii radiowych.

Posiadamy certyfikacje i wiedzę z zakresu instalacji i konfiguracji większości wiodących producentów systemów radiowych, w tym: Ericsson, Harris-Stratex, NEC, Sagem, Ceragon, MikroWaveNetworks, VectraStar, Nera, SAF, Motorola.

Standardowy zakres prac instalacyjnych składa się z: 

 • Przygotowania konstrukcji pod antenowej
 • Instalacji jednostki zewnętrznej ODU
 • Instalacji jednostki wewnętrznej IDU
 • Przygotowania dróg kablowych
 • Instalacji kabla pośredniej częstotliwości
 • Wykonania uziemień kabla, ODU, IDU
 • Wykonania zasileń
 • Rozszycia DDF
 • Wizowania anten
 • Konfiguracji parametrów radiowych
 • Uruchomienia łącza radiowego
 • Wykonania testów transmisyjnych
 • Wykonania dokumentacji powykonawczej

 

W celu redukcji kosztów i usprawnienia prac Firma nasza jest od roku 2006 bezpośrednim importerem kabla mikrofalowego typu RG8. Na magazynie posiadamy standardowe konstrukcje stojaków nie penetrujących, uchwyty dościenne, obejmy kominowe, uchwyty CUU DEE, odgromniki gazowe, siłownie telekomunikacyjne 48V, szafki i kontenery telekomunikacyjne, łączówki i wszystkie inne potrzebne materiały instalacyjne. Wszystko to sprawia iż czas realizacji instalacji nie przekracza dwóch dni roboczych.

Do przeprowadzenia testów transmisyjnych posiadamy najwyższej klasy mierniki łącz E1, E3, PCM, STM-0, STM-1, STM-4 firmy HP.

Firma nasza wykonuje rocznie około 400 instalacji linków P-P i około 300 instalacji P-M, dodatkowo wykonujemy kompleksowe budowy stacji bazowych począwszy od wykonania projektów przez etap uzyskania pozwoleń administracyjnych a kończąc na budowie stacji telekomunikacyjnej.

Copyright © IT PARTNERS TELCO
ul. Tarnogórska 12 03-679 Warszawa
tel.: 22 823 91 51, 22 823 91 52, 22 823 91 53