IT Partners Telco Sp. z o.o. realizuje projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich „Innowacyjna w skali świata mikrokomórka LTE-Advanced pracująca z dużą mocą radiową w paśmie 3.4 - 3.8 GHz”

Ogłoszenia zamówień do projektu pod linkiem: bazakonkurencyjnosci.gov.pl

Nowoczesne systemy telekomunikacyjne

radiowe rozwiązania punkt-punkt, punkt-wielopunkt, satelitarne, optyczne oraz transmisji głosu

Więcej»

Transmisja drogą radiową danych i głosu

wsparcie transmisji IP, PDH, SDH, CES

Więcej»

Realizacja projektów "pod klucz"

doradztwo, projektowanie, wdrażanie, integracja, budowa i utrzymanie

Więcej»

Wiedza i doświadczenie

kompetencje zespołu techników i inżynierów gwarantują powodzenie projektu

Więcej»

Gotowość do wyzwań

od 2007 roku realizujemy innowacyjne
i pionierskie wdrożenia nowoczesnych technologii

Więcej»

Apollo

Linia ECI Telecom Apollo to rozwiązanie nowej generacji, idealnie pasujące dla optycznych, pakietowych sieci szkieletowych i rozległych.

Dla optymalnego wykorzystania zasobów sieci, platforma ta może być konfigurowana do zastosowań systemów WDM, szkieletowych i rozległych pakietowych sieci optycznych. Apollo w pełni wspiera przełączanie L2/MPLS/L3 (skalowane nawet do kilku Tbit) i dowolne mieszanie różnych typów transmisji.

Apollo łączy zaawansowane technologie, które umożliwiają łatwą instalację typu „plug –and-play”, szybkie i proste wprowadzenie nowych usług z jednoczesną redukcją kosztów. Na platformę składają się liczne moduły ROADM (rekonfigurowalne optyczne multipleksery typu add-drop), regulowane lasery i rozbudowany system zarządzania.

Cały system opiera się na technologii optycznych sieci transportowych (OTN) i zapewnia przepływności skali operatorskiej oraz wysokie QoS. Warstwa transmisji OTN jest odpowiednim wyjściem wysokoprzepustowych sieci Ethernet i dla wykorzystania dziedzictwa SDH. Struktura platformy umożliwia przełączanie w pełnym zakresie ODU-0 – ODU-4, wraz z ODU-Flex.

Oferowane moduły ROADM zapewniają wymagane przez operatorów elastyczne możliwości zarówno w zakresie dostępowym, jak i szkieletowym. Sieci optyczne na bazie Apollo (w topologii kraty lub pierścienia) umożliwiają łączność 100 Gbps dla każdej długości fali.

Platforma pozwala stworzyć bogaty wachlarz serwisów, takich jak L2 VPN czy L3 MPLS IP-VPN. Oferowane są również architektury ASON/WSON umożliwiające automatyczne przełączanie i przełączanie długości fali.

Rodzina Apollo zapewnia możliwość protekcji, która nie opiera się tylko na użyciu zapasowych łącz optycznych. Zastosowanie tzw. „Control plane” redukuje zasoby konieczne dla realizacji protekcji.

Wybrane parametry platform rodziny Apollo:

  • Aplikacje: Metro DWDM, Multi Reach Core DWDM, Packet-OTS,
  • Topologia: punkt-punkt, liniowa, gwiazda, hub, kratowa,
  • Przepływność: 8,8 Tbit/s (88 kanałów x 100 Gbit/s),
  • Obsługiwane standardy światłowodów: G.652, G.653, G.654, G.655,
  • Rozmiar sieci: do 2500 km,
  • Karty przełączania OTN: 10 G, 40 G, 100 G, karty małych przepływności, karta przełączania 88 kanałów,
  • Karty usług L2/L3: 100GbE, 10GbE, 1GbE, 10/100/1000TX.
Copyright © IT PARTNERS TELCO
ul. Tarnogórska 12 03-679 Warszawa
tel.: 22 823 91 51, 22 823 91 52, 22 823 91 53